Mes - merginos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes - merginos

Viskas apie mus - merginas.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ar turite geriausią draugą?

Go down 
+4
Vika
Melodija.>
Nikita
Rožinė
8 posters
AuthorMessage
Rožinė
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Rožinė


Posts : 5
Nusipelnęs : 13
Karma : 0
Join date : 2009-04-21

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:31 am

Ar turi geriausią draugą? Papasakok, koks jis. ;] Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Nikita
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Nikita


Posts : 15
Nusipelnęs : 25
Karma : -1
Join date : 2009-04-21

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:44 am

Neturiu. Prieš metus turėjau - išdavė, nebepasitikiu draugais taip kaip ankščiau.
Back to top Go down
Guest
Guest




Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 4:09 pm

Nikita wrote:
Neturiu. Prieš metus turėjau - išdavė, nebepasitikiu draugais taip kaip ankščiau.

Nereikia pagal vieną žmogų susidaryti blogą nuomonę apie visus. geek

Aš turiu. Bet nežinau kodėl, nes norėčiau visai kitokios draugystės nei tokia, kokią turiu. Neutral
Back to top Go down
Melodija.>
Admin
Melodija.>


Posts : 67
Nusipelnęs : 112
Karma : 7
Join date : 2009-04-19

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 7:24 pm

Kamiliūkas. wrote:
Nikita wrote:
Neturiu. Prieš metus turėjau - išdavė, nebepasitikiu draugais taip kaip ankščiau.

Nereikia pagal vieną žmogų susidaryti blogą nuomonę apie visus. geek

Aš turiu. Bet nežinau kodėl, nes norėčiau visai kitokios draugystės nei tokia, kokią turiu. Neutral

Joo, sutinku. Negalima pagal vienetą susidaryti nuomonės apie visumą!


O aš neturiu, ir nenoriu turėt. Turėjau aišku. Bet iki kaklo prisiturėjau, tai nebesinori. O Gerų ir Tikrų draugų turiu. Tai ir yra svarbiausia. Juk geriausias draugas tai ne tik pavadinimas. Laughing
Back to top Go down
https://mesesam.forumlt.com
Vika
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Vika


Posts : 22
Nusipelnęs : 34
Karma : 1
Join date : 2009-04-24
Age : 29

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 7:08 pm

Turėjau.Buvo labai gera draugė,tiesiog auksas. Bet atsitiko taip,kad išsiskyrėm...Todėl dabar net nebėra noro turėti geriausia drauga...
I love you I love you I love you
Back to top Go down
Lol
Katik atvykusi
Katik atvykusi



Posts : 5
Nusipelnęs : 6
Karma : 0
Join date : 2009-04-28

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeSat May 02, 2009 6:51 pm

Vika, o tai nesupratau, jei buvo tokia gera, ko susipykot? Ir jei buvo tokia gera, tai supratau, kad neiskaudino, tada kodel nenori vel turet? Smile
Back to top Go down
Vika
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Vika


Posts : 22
Nusipelnęs : 34
Karma : 1
Join date : 2009-04-24
Age : 29

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeSun May 10, 2009 10:41 pm

Tiesiog dažnai pykdavomės,ir dažniausiai aš budavau kalta,kadangi esu ožka ir mane tai nervindavo,tai ir išsiskyrėm...Nors po to labai skaudėjo širdi ir gailėjausi...Bet aišku neveltui aš,kad viska apgalvoju ir gailiuosi per vėlai. Like a Star @ heaven
Back to top Go down
Meškutė:>
Admin
Meškutė:>


Posts : 16
Nusipelnęs : 24
Karma : 4
Join date : 2009-05-02
Age : 26
Location : Plungė

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 6:05 pm

Geriausio draugo neturiu,yra tik gera draugė.
Labai dažnai pykstamės ir pan. Man draugų nereikia,kai šalia yra puikus draugas-šuo.
Back to top Go down
Just.
Pradedančioji
Pradedančioji
Just.


Posts : 54
Nusipelnęs : 68
Karma : 7
Join date : 2009-05-03

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 6:15 pm

As turiu geriausia drauge. Ji puiki, visada issikalbam, pasipasakojam viena kitai, bet man kartais buna su ja siek tiek nuobodu. Ji nevaziuoja i ekskursijas, neina i visokius zygius... Tada jau tenka ieskotis kitos drauges... pig
Back to top Go down
Just.
Pradedančioji
Pradedančioji
Just.


Posts : 54
Nusipelnęs : 68
Karma : 7
Join date : 2009-05-03

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 6:15 pm

As turiu geriausia drauge. Ji puiki, visada issikalbam, pasipasakojam viena kitai, bet man kartais buna su ja siek tiek nuobodu. Ji nevaziuoja i ekskursijas, neina i visokius zygius... Tada jau tenka ieskotis kitos drauges... pig
Back to top Go down
Iris
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Iris


Posts : 6
Nusipelnęs : 8
Karma : 0
Join date : 2009-07-15

Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 4:54 am

Turėjau tikrai gerą draugę, bet kažkaip kai abi pakeitėm mokyklas, tai nutrūko santykiai ir dabar artimos draugės neturiu...
Back to top Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Sponsored content





Ar turite geriausią draugą? Empty
PostSubject: Re: Ar turite geriausią draugą?   Ar turite geriausią draugą? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ar turite geriausią draugą?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kokiu trukumu turite?
» Kaip jus rengiates,gal turite stiliu?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mes - merginos :: Draugai :: Geriausias draugas-
Jump to: