Mes - merginos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes - merginos

Viskas apie mus - merginas.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Monika/Iris

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Iris
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Iris


Posts : 6
Nusipelnęs : 8
Karma : 0
Join date : 2009-07-15

Monika/Iris Empty
PostSubject: Monika/Iris   Monika/Iris I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 4:52 am

Sveiki visi, aš nauja narė cheers, kurios tikrasis vardas yra Monika.

Esu girdėjusi iš kitų žmonių, kad esu drovi, rami, nekalbi, truputi uždara, bet miela, manau, kad tai beveik tiesa, iš tiesų esu užsiskleidęs žmogus, bet tai nieko nepasako apie mano charakterį, tiesiog reikia daug laiko mane gerai pažinti ir kad aš priimčiau tuos žmones į artimą ratą, apie skorpionus taip ir yra sakome, kad 'Visi Skorpionai nekalbūs ir dažnai vadovaujasi tik jiems vieniems suprantama logika. Žinios jiems reiškia valdžią ir pranašumą, todėl yra linkę daug ką nutylėti ir laikyti paslaptyje.' Ir kad mus galima arba myleti arba nekesti, bet abejingais likti negalima ... na apie save galiu pasakyti, tai kad esu truputi prištaringa asmenybė, kartu ir mėgstu naujoves, bet ir greitai prisirišu prie kai kurių dalykų.

Esu romantikė, jautri.
Mėgstu.... mėgstu daug ką... pliušiniai žaisliukai yra mano silpnybė, bet tik tie kurie man yra mieli. Mėgstu auskarus, bet tik ausyse.
Dievinu šiltus kraštus, labai norėčiau kada gyventi kur nors pietų Europoje, mane labai suvažėjo visos ten esančios šalys, nors ir mažai jas aptyrinėjau, bet užteko ir to ką pamačiau ir patyriau, kad pamilčiau jas, bet labai traukia ir Anglija ir Austrija, nors jos ir ne šilti kraštai, tačiau yra vieni iš tų kuriose tikrai galėčiau gyventi.... Anglijoje tai labiausiai žavi jų namai, pilys, dvarai, gamta, net ir jų oras nėra labai blogas, nes lietų mėgstu, o sniego ne, o pastorojo tenai beveik ir nebūna, todėl man ir gerai.
Patinka visos spalvos, tik violetinė mažiausiai, ji man kažkodėl atrodo pavojinga, o baltos, tai net nelaikau spalva.
Patinka filmai, labai mėgstu ėjimą į kino teatrą. Kaip manau ir visi normalūs žmonės mėgstu muziką.
Patinka puzlės =).

Nemėgstu irgi daug ko, pavyzdžiui sniego, patinka tik tada kai jis per Kalėdas būna, nes kokios gi Kalėdos be sniego...
Nemėgstu greičio. Nors ir esu vandens ženklas, bet nemėgstu vandens, šiaip nežinau, gal ne tiek kiek vandes, bet tos gilumos vandenynuose, jūrose ir ežeruose, tos nežinomynės kas yra toje tamsoje, nes šiaip baseinuose galiu maudytis, bet į kitokius vandenis manęs net per jėgą neigrūs, pabraidyti galiu, bet daugiau nieko.
Nejaukiai jaučiuosi mažose patalpose, liftuose, požeminiuose garažuose.
Negaliu pakęsti agresyvių žmonių ir tokių kurie specialiai stengiasi išsišokti kaip nors, kad būtu kitokie nei kiti, nors iš tiesų tokie nėra.
Nepatinka man tos ant gyvenimo burbančios bobutės ir tos kurios liepia užleisti joms vietas autobusuos, pašikit bet to aš nedarysiu, užleidžiu tik toms kurios nereikalauja ir atrodo normalios, suprantu, kad tų bobučių gyvenimas buvo sunkus, bet kam tą prisiminti, galėtu bent dabar normaliai gyventi, bet ne... joms geriau paniurzgėti.... labai tikiuosi, kad niekada tokia netapsiu....


Na ką... gal tiek užteks Cool.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Just.
Pradedančioji
Pradedančioji
Just.


Posts : 54
Nusipelnęs : 68
Karma : 7
Join date : 2009-05-03

Monika/Iris Empty
PostSubject: Re: Monika/Iris   Monika/Iris I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 10:08 pm

Sveika, malonu, kad prisijungei prie mūsų forumo. Beje, o kiek tau metų, jei ne paslaptis žinoma, iš kokio miesto esi? Labai fainas aprašymas apie save, esi labai iškalbingas žmogus ir tarp kitko - labai panašus į mane. jocolor
Back to top Go down
MayFlower
Katik atvykusi
Katik atvykusi
MayFlower


Posts : 16
Nusipelnęs : 20
Karma : 0
Join date : 2009-07-09
Age : 30

Monika/Iris Empty
PostSubject: Re: Monika/Iris   Monika/Iris I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 1:57 pm

Sveika atvykus.
Aš Loreta,malonu susipažinti ;}
Back to top Go down
http://fuera-dolor.blogspot.com
Sponsored content





Monika/Iris Empty
PostSubject: Re: Monika/Iris   Monika/Iris I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Monika/Iris
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mes - merginos :: Susipažinkime :: Prisistatykime-
Jump to: