Mes - merginos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes - merginos

Viskas apie mus - merginas.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vika.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Vika
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Vika


Posts : 22
Nusipelnęs : 34
Karma : 1
Join date : 2009-04-24
Age : 29

Vika. Empty
PostSubject: Vika.   Vika. I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 7:57 pm

Esu Viktorija,bet visi draugai mane vadina Vika.;] Todėl ir jus taip galit kreiptis,na čia jau kaip jums patogiau.;p Gyvenu Telšiuose.Man 14 metu.
Esu užsispyrusi,to neneigiu.;D Bet buna,kai ir nusileidžiu.;p Patinka bendrauti su draugais,aišku labiau su merginomis,nes su vaikinais tai nekalbėsi kai kuriu temu.;D Na per daug visko nenoriu apie save pripasakoti,pabendrausim i susidarys nuomone apie mane kiekvienai vis kitokia.;p Tikiuosi bendrausim,ir dalinsimes naujienomis.:]
Tai tiek apie mane,jei kyla klausimu,užduokite butinai atsakysiu.;]

I love you
Back to top Go down
Nikita
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Nikita


Posts : 15
Nusipelnęs : 25
Karma : -1
Join date : 2009-04-21

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 1:50 am

Sveika atvykus.
Pasirodė taip, kad manytum, kad visada esi teisi. Na, pagal aprašymą. Gal klystu, čia tik mano nuomonė.
Papasakok apie savo draugus, geriausius, blogiausius. Būtų įdomu paskaityt, kokių turi ir pan. O nuotraukų bus?
Beje, malonu susipažinti, Viktorija. Wink
Back to top Go down
Guest
Guest




Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 2:00 am

Nikita, ko tu amžais viskuo nepatenkinta?!
Tą pastebėjau, aną pastebėjau. Nesuprantu aš tavęs. Kažkia keista esi.
Nu neesmė čja. Sveika atvykus Wiktorija. monkey Iš ies papasakok, apie draugus, kad jau užsiminei, Kokių, kiek turi? Pasakok ir apie savo užsispyrimą. Laughing Lauksim, įdomu.
Back to top Go down
Nikita
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Nikita


Posts : 15
Nusipelnęs : 25
Karma : -1
Join date : 2009-04-21

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 2:22 am

Kamiliūkas. wrote:
Nikita, ko tu amžais viskuo nepatenkinta?!
Tą pastebėjau, aną pastebėjau. Nesuprantu aš tavęs. Kažkia keista esi.
Nu neesmė čja. Sveika atvykus Wiktorija. monkey Iš ies papasakok, apie draugus, kad jau užsiminei, Kokių, kiek turi? Pasakok ir apie savo užsispyrimą. Laughing Lauksim, įdomu.

Ė, raminkis.

Gal tau kopėčias paduot kad iš mano reikalų išliptum? Eik debesis paspardyk ir atkibk nuo mano žinučių ir nuomonės. Nesi toks žmogus,kurio nuomonė man rūpėtų. Nenoriu įžeisti. Ir beje, čia ir yra forumas diskusijoms, kad diskutuotum ir reikštum savo nuomonę. Tačiau nekibtum prie visų tau nepatikusio žmogaus žinučių. Tikiuosi supratai. Gal nebeterškim šito forumo, nes bent jau aš Melodiją.> gerbiu. Ji užsitarnavo pagarbą. Kiekvienas gali užsitarnauti.
Back to top Go down
Guest
Guest




Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSat Apr 25, 2009 4:11 pm

Nikita wrote:
Kamiliūkas. wrote:
Nikita, ko tu amžais viskuo nepatenkinta?!
Tą pastebėjau, aną pastebėjau. Nesuprantu aš tavęs. Kažkia keista esi.
Nu neesmė čja. Sveika atvykus Wiktorija. monkey Iš ies papasakok, apie draugus, kad jau užsiminei, Kokių, kiek turi? Pasakok ir apie savo užsispyrimą. Laughing Lauksim, įdomu.

Ė, raminkis.

Gal tau kopėčias paduot kad iš mano reikalų išliptum? Eik debesis paspardyk ir atkibk nuo mano žinučių ir nuomonės. Nesi toks žmogus,kurio nuomonė man rūpėtų. Nenoriu įžeisti. Ir beje, čia ir yra forumas diskusijoms, kad diskutuotum ir reikštum savo nuomonę. Tačiau nekibtum prie visų tau nepatikusio žmogaus žinučių. Tikiuosi supratai. Gal nebeterškim šito forumo, nes bent jau aš Melodiją.> gerbiu. Ji užsitarnavo pagarbą. Kiekvienas gali užsitarnauti.

Ką tu čia vaidini? Blemba atsirado ožka. Aš nenoriu čia vystyt kažkokio ginčo. O blem, tu kartasi Melodiją.> gerbi ne tik dėl to, kad po vardu parašyta: Admin? Ir gal dar dėl to, kad gali paskirt mod. jinai. Kažin, ar ne dėl to? Neišsiriu žmonių, visi nevienodi bet vieni kitiems lygūs. Aišku forumo įkūrėjai jaučiu didesnę pagarbą negu kitiems. Nes dar gerai nepažįstu visų vartotojų. Ir klausyk, taigi koks tau skirtumas, tarkim ar Vika mano, kad ji visad teisi, ar ne? Ne tau juk rūpėt turėtų. Gal sakau, nebeterškim Viktorijos temos. Na, laukiam atsakymų į klausimus. alien
Back to top Go down
Vika
Katik atvykusi
Katik atvykusi
Vika


Posts : 22
Nusipelnęs : 34
Karma : 1
Join date : 2009-04-24
Age : 29

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSun Apr 26, 2009 8:26 pm

Ei,panos nesipykit nu..ir šeip niekada nesijaučiu teisi ir teisinga,visi daro klaidu.Draugu turiu užtektinai nesiskundžiu kol kas.;D šeip ju neskirstau pagal lygius ar panašiai,nežinau ka dar papasakoti.. Laukiu daugiau klausimu.;p
flower
Back to top Go down
Melodija.>
Admin
Melodija.>


Posts : 67
Nusipelnęs : 112
Karma : 7
Join date : 2009-04-19

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 10:11 pm

Nuu, neapsilankyk keletą dienų ir žiūrėk kas darosi! Negalima taip. Kažkam įspėjimai, manau gali grėst. Rolling Eyes

Nu, Kamiliūkas. Klausyk, ožkos čia nesilanko. Taip, kad duodu galimybę pataisyti tą žinutę. Jei nesiruoši taisyt, parašyk į pm, žiūrėsim, ką čia su tavim daryt.
Back to top Go down
https://mesesam.forumlt.com
Melodija.>
Admin
Melodija.>


Posts : 67
Nusipelnęs : 112
Karma : 7
Join date : 2009-04-19

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 10:14 pm

O Viktorija - sveika atvykus. ;}
O kas dėl to teisumo, tai kartais jautiesi, jautiesi.. Rolling Eyes Laughing
Back to top Go down
https://mesesam.forumlt.com
Melodija.>
Admin
Melodija.>


Posts : 67
Nusipelnęs : 112
Karma : 7
Join date : 2009-04-19

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 11:26 pm

Nikita wrote:
Sveika atvykus.
Pasirodė taip, kad manytum, kad visada esi teisi. Na, pagal aprašymą. Gal klystu, čia tik mano nuomonė.
Papasakok apie savo draugus, geriausius, blogiausius. Būtų įdomu paskaityt, kokių turi ir pan. O nuotraukų bus?
Beje, malonu susipažinti, Viktorija. Wink

Va, tau ir klausimai. Razz
Back to top Go down
https://mesesam.forumlt.com
Lol
Katik atvykusi
Katik atvykusi



Posts : 5
Nusipelnęs : 6
Karma : 0
Join date : 2009-04-28

Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitimeSat May 02, 2009 6:48 pm

Laukiam atsakymu. What a Face
Back to top Go down
Sponsored content





Vika. Empty
PostSubject: Re: Vika.   Vika. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Vika.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mes - merginos :: Susipažinkime :: Prisistatykime-
Jump to: