Mes - merginos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes - merginos

Viskas apie mus - merginas.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Klausk Gustės

Go down 
AuthorMessage
Melodija.>
Admin
Melodija.>


Posts : 67
Nusipelnęs : 112
Karma : 7
Join date : 2009-04-19

Klausk Gustės Empty
PostSubject: Klausk Gustės   Klausk Gustės I_icon_minitimeMon Apr 20, 2009 10:51 pm

Trumpai apie Gustę:
Gustė, yra n-iolikametė (amžiaus viešinti nepanoro) iš Vilniaus. Šiuo metu daug mokosi, nori užsitikrinti ateitį sau. Paklausta, dėl kokios priežasties sutiko pagelbėti ir atsakyti, į panelių klausimus Gustė atsako: „Turėjau daug ir skaudžios ir laimingos patirties, su meile, draugyste ir šiaip. Draugės biškį kas - iš karto: Guste, help! (juokiasi). Ir šiaip, nežinau kodėl, nenoriu pasirodyt čia kokia pagyrūnė, bet visada randu išeitį, patarimą, kaip padėti. Ir draugės dažniausiai būna patenkintos, ir man smagu kitiems padėti.. Manau, kad ir čia sugebėsiu, nes kiek paskaitau tuose forumuose apie paneles, tai būna, kad atsako, tai turbūt mano prosenelė geriau patartų.. Kokia 10-metė adminė sėdi, ir sako nesąmones, o aš noriu, kad čia būtų kitaip. Noriu, kad visoms panelėms būtų patarta teisingai, nes visos daugiau ar mažiau to nusipelnė, gyvenkim draugiškai, vaikai.! ;DDD“

Gustė atsakys į bet kokį Jūsų pateiktą klausimą. Klausimus bet kokiomis temomis siūskite per asmeninę žinutę Gustei.
Į klausimus bus atsakyta tada, kai Gustė turės laiko, o ji pažadėjo, kad jo kiek galima daugiau skirs mums.

Žinutė su klausimu turėtų būti:
Parašyta tema. Tarkime: Meilė.
Klausimas. Tarkime: Kas yra meilė?
Slapyvardis. Tarkime: Gegutė.

Jei norite, galite rašyti savo niką. Jei nenorite, kad vartotojai žinotų, kad klausiate jūs, jei ne - susigalvokite slapyvardį.

Tikimės sulaukti daugybės daugybės Jūsų, mielos panelės klausimų.
Back to top Go down
https://mesesam.forumlt.com
 
Klausk Gustės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mes - merginos :: Toliau.. :: Klausk Gustės!-
Jump to: